Fototapeta CUBIC

Fototapeta CUBIC – modne wzornictwo geometryczne na marmurkowym tle

Stylowa fototapeta CUBIC to harmonijne połączenie bieli, szarości, brązu i czerni w formie bryłek, które wydają się wystawać ze ściany i sprawiają, że płaska powierzchnia nabiera głębi. Fototapeta geometryczna CUBIC wpisze się zarówno w minimalistyczny salon z czarnymi meblami, jak i spokojną kuchnię w kolorze kawy z mlekiem. Jeżeli zależy Ci na ciemnej dekoracji ściennej, wybierz fototapetę CUBIC w wariancie szarym.Marmur to szlachetny kamień, którego imitację w formie płytek stosuje się w łazienkach.Dzięki fototapecie CUBIC możesz cieszyć się marmurkowym tłem także w pokojach dziennych – i to za niską kwotę! Połączenie tła w odcieniach bieli z wyróżniającymi się bryłkami daje niesamowity efekt wielowarstwowości. 

Materiał
  • flizelina powlekana lateksem
  • samoprzylepna easy stick
  • winylowa na flizelinie
Ilość

 

 

 

Tapety produkujemy na wymiar, są dopasowane do ściany według podanych danych przy zakupie.

Wpisz dokładny wymiar ściany, podając wysokość i szerokość w centymetrach a kalkulator obliczy cenę tapety wg metrów kwadratowych. 

Do każdej tapety dodajemy 10 cm na szerokości i wysokości wydruku, więc bez obaw, masz dodatkowy zapas i znacznie ułatwia to montaż.

Jeśli masz wątpliwości, wyślij do nas e-mail z prośbą o wizualizację ściany wg podanych metrów, tak by zobaczyć przybliżony kadr tapety. Odeślemy wizualizację i potwierdzimy tym samym zamówienie.   

Jeśli wolisz dokonać zamówienia e-mailem, napisz do nas chętnie pomożemy - kontakt@ecowalls.pl

Stosujemy ekologiczny druk lateksowy, potwierdzony prestiżowymi certyfikatami.
Wydruki o bardzo wysokiej jakości, odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne, a w tym promieniowanie UV (kolory nie blakną nawet przy ekspozycji na światło) i właśnie dlatego przez wiele lat będziesz się cieszyć olśniewającym efektem.

 

  • PRODUKT BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA.

  • WYDRUK O SZEROKOŚCI WIĘKSZEJ NIŻ 100CM BĘDZIE SKŁADAŁ SIĘ Z KILKU RÓWNYCH ARKUSZY.

  • KOLORY ZDJĘCIA WIDZIANE NA EKRANIE MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ NIEZNACZNIE OD RZECZYWISTYCH KOLORÓW NA WYDRUKU.

 

070404
100 Przedmioty

Opis

Kolor
szary
Kolor
biały

Opinie

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: